˚
| Radna visina | 4.8-6.0 m |
| Težina | 5500 kg |
| Nosivost | 3000 kg |
| Prostor za glavu bez ograde | 2.25-2.81 m |
| Podrška | Da |
| Točkovi | Nisu označeni |
| Tip pogona | 4-Rad |
| Pogon | Električni |
| Operacija | Bez |
| IPAF Kategorija | Da |
| Struja punjenja | D48V/70AH |
| Baterija | 540 Ah |
| Oblast primene | U zatvorenom prostoru |
| Posebnosti | Mogućnost brzog punjenja |