˚
| Radna visina | 4.35 m |
| Težina | 2900 kg |
| Nosivost | 1500 kg |
| Prostor za glavu | 1.98 m |
| Točkovi | Nisu označeni |
| Tip pogona | 4-Rad |
| Pogon | Električni |
| Operacija | Bez |
| Struja punjenja | D48V/70AH |
| Baterija | 160 Ah – 360 Ah Li-Ionen |
| Oblast primene | U zatvorenom prostoru |
| Posebnosti | Niska visina prolaza |